MES SIŪLOME

PIRATIŠKAS VAKARĖLIS / GIMTADIENIS

Labai linksma, jauki ir uždara šventė, skirta įvairaus amžiaus vaikams bei jų tėveliams :) Siūlome pabėgimo kambario programą, kurios metu vaikai, spręsdami užduotis bandys įveikti kodus ir surasti lobį. Jei šventėje dalyvauja daugiau kaip 8 vaikai, šiai programai siūlome dalintis į dvi komandas. Kol viena komanda ieško lobio, kiti laiką leisti gali jaukiame žaidimų kambaryje. Jeigu gimtadienyje dalyvauja mažylių, kurie dar nenori eiti į pabėgimo kambarį, jie taip pat ten mielai žaidžia. Kad nuotaika būtų tikrai piratiška, siūlome atributiką bei tatuiruotes! Išeis tikrai linksmų piratiškų nuotraukų :) Tėveliams siūlome jaukią erdvę vaišinimuisi. Tikrai viskas, ko reikia šauniausiam vakarėliui. O gal turite savo pageidavimų? Sakykite – galbūt galėsime suderinti :)

AKCIJOS

Visiems vasaros savaitgalių gimtadieniams DOVANOSIME po PICĄ!

 • Facebook
 • VAKARINĖ VAIKŲ PRIEŽIŪRA

  Norite skirti laiko sau? Turite nesutavrkytų reikalų? Sugalvokite, kaip norėsite praleisti vakarą, o tuo metu mes pasirūpinsime jūsų vaikais! Siūlome ilgai lauktą vakarinę vaikų priežiūrą, kurios metu užsiimsime lavinamąja veikla ar smagiai leisime laiką su mažaisiais, bei jau paaugusiais savo bičiuliais ❤ Susisiekime, ir suderinkime detales. Kaina : 5eur/val.

  PABĖGIMO KAMBARYS

  Pabėgimas iš galvosūkių kambario LOBIŲ SALA 6-12 metų vaikams. Įveikus visas užduotis randamas piratų lobis. Paslaugos trukmė iki 45 min., dalyvių skaičius – iki 5 vaikų. Esant daugiau vaikų, siūlome dalintis į kelias komandas.

  ŽAIDIMŲ KAMBARYS

  Jaukiai įrengtas kambarys jūros tema. Pritaikytas mažyliams, bet tinkantis ir vyresniems :) Galite švęsti ir mažųjų gimtadienius su savo pasirinkta programa ar animatoriais.